Obserwatorzy

środa, 5 września 2012

Feta - tj. zakończenie wakacji '12

Witam ponownie po tak dłuuuugiej zacnej przerwie. Ale teraz zostanę z Wami na dłużej :) Postaram się częściej dodawać notki lecz to nie ode mnie zależy... Wiadomo - od czasu. Tak naprawdę czas ciągle goni Nas.. z domu wychodzę 7:10.. A wracam o każdej porze. Najpóźniej zdarzyło mi się wrócić o 19:00. Bo po drodze zawsze było coś. A tu załatwić sprawy a tu zakupy jakieś małe. Od paru dni poluje na getry.. ale nie mogę znaleźć takich jakich chcę.. i to jest bardzo przykre! No ale co poradzić, trzeba będzie dalej wszcząć poszukiwania ale to dopiero później ;)
Rok szkolny nam się zaczął jak cudnie wręcz.. Trochę brakowało mi tych osób. Przy nich staje się nie tą Kaśką jak zawsze! Chciałabym być z nimi 24/7... ahh :) Z początkiem roku szkolnego jak u każdych powstał też smutek "bo koniec wakacji" i każdy już mówi.. " muszę wytrzymać te 10 miesięcy" Ja na szczęście mogę mówić o 8 miesiącach :) Dlatego, że z początkiem maja od razu po maturach zaczynają mi się praktyki miesięczne. Dla jednych frajda a dla tych, którzy lubią olewać szło już nie. Wiadomo dlaczego ;)

To tak na wstępie po takiej przerwie. Natomiast dzisiejsza notka będzie o miłym i udanym zakończeniu wakacji tj " FETA". Nie wiem czemu taka nazwa tej imprezy co niektórych bardzo dziwi ;p Na tegorocznej fecie wystąpiło Blue Cafe. Nie za dużo widziałam, lecz co wiecej słyszałam bardzo dużo. Wielki tłum Koninianów zasłaniał mi widok na scene, eh tak to jest być niskim! :P
Podsyłam Wam pare fotek, nie są one jakiejś bardzo idealnej jakości ale grunt, że są i jest pamiątka. 
od lewej: M., A., i ja :) fot. K.

Fit:
bluzka - butik
kurtka - Troll
spodnie - Cropp
buty - Cropp
torebka - H&M


Jutro kolejny dzień zmagań z nauką! Każdemu życzę wytrwania w murach swojej szkoły :)

Miłego wieczoru! xoxo


2 komentarze:

Za wszystkie komentarze dziękuję zawsze się odwdzięczam
Nie spamuj!

Jeżeli obserwujesz to napisz ja również po obserwuje :)